Boerenbusiness noteringen

Nederland
WekelijksEenheidLaatste noteringVorige notering+/-Grafiek
DCA beursprijs 2.0 geslacht ©€/kgKlik hier1,76
DCA beursprijs 2.0 levend ©€/kgKlik hier1,42
Vion€/kgKlik hier1,93
Compaxo€/kgKlik hier1,70
Van Rooi€/kgKlik hier1,71
Westfort€/kgKlik hier1,71
Pali Group€/kgKlik hier1,88
Europa
WekelijksEenheidLaatste noteringVorige notering+/-Grafiek
Nord/West€/kgKlik hier1,85
Vion Dld€/kgKlik hier1,85
Tönnies€/kgKlik hier1,85
Westfleisch€/kgKlik hier1,83
Internetbeurs€/kgKlik hier1,89
Frankrijk (Bretagne)€/kgKlik hier1,701
België (Danis)€/kgKlik hier1,26
Spanje€/kgKlik hier1,45
Denemarken€/kgKlik hier1,66
ISN prijsvergelijking
WekelijksEenheidLaatste noteringVorige notering+/-Grafiek
Nederland€/kg1,7231,7230,000
Duitsland€/kg1,7961,7960,000
Frankrijk€/kg1,9031,9030,000
Spanje€/kg1,8981,912-0,014
Denemarken€/kg1,8161,790+0,026
België€/kg1,6551,6550,000

Meer grafieken >>