Boerenbusiness noteringen

Nederland
WekelijksEenheidLaatste noteringVorige notering+/-Grafiek
DCA beursprijs 2.0 geslacht ©€/kgKlik hier1,19
DCA beursprijs 2.0 levend ©€/kgKlik hier0,90
Vion€/kgKlik hier1,31
Compaxo€/kgKlik hier1,10
Van Rooi€/kgKlik hier1,11
Westfort€/kgKlik hier1,11
Pali Group€/kgKlik hier1,11
Europa
WekelijksEenheidLaatste noteringVorige notering+/-Grafiek
Nord/West€/kgKlik hier1,20
Vion Dld€/kgKlik hier1,20
Tönnies€/kgKlik hier1,20
Westfleisch€/kgKlik hier1,21
Internetbeurs€/kgKlik hier--
Frankrijk (Bretagne)€/kgKlik hier1,223
België (Danis)€/kgKlik hier0,75
Spanje€/kgKlik hier1,08
Denemarken€/kgKlik hier1,13
ISN prijsvergelijking
WekelijksEenheidLaatste noteringVorige notering+/-Grafiek
Nederland€/kg1,1501,1500,000
Duitsland€/kg1,1461,186-0,040
Frankrijk€/kg1,4021,431-0,029
Spanje€/kg1,4411,485-0,044
Denemarken€/kg1,3161,357-0,041
België€/kg1,0261,050-0,024

Meer grafieken >>