Boerenbusiness noteringen

Nederland
WekelijksEenheidLaatste noteringVorige notering+/-Grafiek
DCA beursprijs 2.0 geslacht ©€/kgKlik hier1,95
DCA beursprijs 2.0 levend ©€/kgKlik hier1,58
Vion€/kgKlik hier2,09
Compaxo€/kgKlik hier1,86
Van Rooi€/kgKlik hier1,87
Westfort€/kgKlik hier1,87
Pali Group€/kgKlik hier2,05
Europa
WekelijksEenheidLaatste noteringVorige notering+/-Grafiek
Nord/West€/kgKlik hier2,00
Vion Dld€/kgKlik hier2,00
Tönnies€/kgKlik hier2,00
Westfleisch€/kgKlik hier1,98
Internetbeurs€/kgKlik hier2,09
Frankrijk (Bretagne)€/kgKlik hier1,701
België (Danis)€/kgKlik hier1,36
Spanje€/kgKlik hier1,49
Denemarken€/kgKlik hier1,82
ISN prijsvergelijking
WekelijksEenheidLaatste noteringVorige notering+/-Grafiek
Nederland€/kg1,9141,874+0,040
Duitsland€/kg1,9461,896+0,050
Frankrijk€/kg1,9031,902+0,001
Spanje€/kg1,9591,916+0,043
Denemarken€/kg1,9501,9500,000
België€/kg1,8401,779+0,061

Meer grafieken >>