Boerenbusiness noteringen

Nederland
WekelijksEenheidLaatste noteringVorige notering+/-Grafiek
DCA beursprijs 2.0 geslacht ©€/kgKlik hier1,33
DCA beursprijs 2.0 levend ©€/kgKlik hier1,05
Vion€/kgKlik hier1,51
Compaxo€/kgKlik hier1,29
Van Rooi€/kgKlik hier1,30
Westfort€/kgKlik hier1,30
Pali Group€/kgKlik hier1,31
Europa
WekelijksEenheidLaatste noteringVorige notering+/-Grafiek
Nord/West€/kgKlik hier1,60
Vion Dld€/kgKlik hier1,60
Tönnies€/kgKlik hier1,60
Westfleisch€/kgKlik hier1,61
Internetbeurs€/kgKlik hier--
Frankrijk (Bretagne)€/kgKlik hier1,346
België (Danis)€/kgKlik hier1,07
Spanje€/kgKlik hier1,33
Denemarken€/kgKlik hier1,45
ISN prijsvergelijking
WekelijksEenheidLaatste noteringVorige notering+/-Grafiek
Nederland€/kg1,2901,482-0,192
Duitsland€/kg1,5461,606-0,060
Frankrijk€/kg1,5261,546-0,020
Spanje€/kg1,7561,7560,000
Denemarken€/kg1,5571,597-0,040
België€/kg1,2971,421-0,124

Meer grafieken >>